Групові уроки

Я розробила максимально ефективний та якісний формат занять, які допоможуть вам отримати мовну практику та підняти ваш рівень володіння англійською мовою

Вам підійдуть мої заняття, якщо:

Ваш рівень англійської А2+, В1, В1+ або B2
Вам потрібна регулярна мовна практика
Ви бажаєте збільшити свій словниковий запас
Вам потрібно подолати мовний бар’єр та почати говорити впевненіше і вільніше
Ви бажаєте розмовляти англійською коректно і вживати граматику на практиці, а не лише в вправах
Ви бажаєте вивчати справжню, сучасну англійську мову

Як відбувається навчання

1.  Домашнє завдання

За тиждень до заняття ви отримаєте доступ до уроку на платформі з усіма матеріалами, вправами, завданнями, електроними картками нових слів та виразів та запитання для обговорення

2. Активна практика

90 хвилин година активної мовної практики. Живе і динамічне спілкування в групах до 6 учасників під керівництвом викладача

3. Feedback від викладача

В кінці заняття буде обговорення feedback для всієї групи. По закінченню заняття всі учасники отримують зворотній зв'язок від викладача з рекомендаціями та обов’язковою похвалою

Цінність наших занять за відгуками студентів

Стабільна та інтенсивна мовна практика з позитивним викладачем, який не дасть вам знеохотитися
Дружня атмосфера та приємні люди, які завжди раді допомогти
Можливість підготуватися до заняття завчасно та відчувати себе більш впевнено
Автентичні матеріали високої якості, яких не зустрінеш в підручниках
Дискуссії на актуальні теми та розширення кругозору
Гарна організація, адміністрація та підтримка в Telegram/Direct

Розклад та вартість занять

Розклад змінний і для кожної групи окремий час

Вартість за 1 заняття

€20

залишити заявку

Оформити замовлення

1 заняття

€20

4 заняття

€80

Поширені питання

Як довго тривають заняття та яка кількість учасників в групі?
Всі заняття тривають 90 хвилин. Заняття відбуваються в групах до 6 людей. Це оптимальна кількість учасників для того, щоб було достатньо часу для кожного практикувати мову.
Можна мати пробне заняття?
Можна, один раз. Якщо після пробного заняття, за яке ви сплатили, ви бажаєте продовжувати, то далі діє система абонементу. Ви сплачуєте на початку кожного місяця за стільки занять, скільки їх буде в місяці (4-5 занять).
Який формат занять?
Всі заняття тривають 90 хвилин і проходять онлайн в Zoom. Посилання на Zoom завжди є в описі групи Telegram, куди я вас додаю після оплати.

За тиждень до заняття ви отримуєте доступ на інтерактивній платформі всі матеріали, завдання, впави, лексичні картки Quizlet, а також усі питання, які обговорюватимуться на занятті. Ви його готуєте у своєму темпі до уроку. Тримайте сторінку платформи відкритою під час уроку.

На занятті викладач ділить вас на міні-групи по 2-3 особи, і ви з іншими учасниками відповідаєте на запитання по темі, жваво обговорюєте та висловлюєте свою думку.

Тобто ви говорите та слухаєте все заняття, а викладач приєднується до груп по черзі, слухає та коментує. Після заняття викладач дає персональний зворотній зв'язок щодо кожного учасника в особистому повідомленні, де будуть зазначені ваші сильні строни, помилки та зони росту.

Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.

Оплата та повернення

Я впевнена, що роблю якісний продукт за помірну ціну.

 • У вартість занять я закладаю час викладача (підготовку матеріалів та проведення занять) та податки.
 • До груп я не набираю більше, ніж 6 студентів для максимально комфортного навчання.
 • Тому до придбання пробного заняття або абонементу радимо ознайомитися з моєю політикою оплати та повернення.
 • Пропуски занять – це відповідальність студента.
 • Якщо ви пропускаєте заняття, я змушена виконувати додаткову роботу: шукати іншу людину на відвідування разового заняття, поки ви відсутні, активно рекламувати групові заняття в своєму блозі, запускати рекламу тощо.
 • Це додатковий час, який не враховується при формування ціни за абонемент.

У зв'язку з цим я запровадила такі правила:

 1. За відсутності на пробному занятті, кошти вам не повертаються.
 2. Вартість абонементу залишається фіксованою незалежно від кількості відвіданих вами занять.

Відгуки

 • Светлана
  Оля @olya_proskurina, спасибо!
  Весь сентябрь участвовала в Speaking club. Дружеская атмосфера, малое количество участников. А главное, ведущая Esther не дает расслабиться: общение только на английском, т.к. она совершенно не понимает русского. Вот где море разговорной практики! ...


 • Наталия
  We discuss various topics at ease, and it is not just retelling the topic, but also questions about your point of view. If you want to improve your speaking skills and understanding of another language, then you can't imagine something better than this speaking club.
diamond